Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 9:00 - 14:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 € a máte dopravu ZADARMO
Novinky
12.08.2020
Sirupy zdravia
Sirupy ZDRAVIA si vás hneď získajú nielen svojou chuťou, ale aj zložením. Obsahujú prírodný vitamín C, bez pridaných aróm, bez umelých farbív.  Sladen... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Získajte viac info a nič vám neunikne:)
Doprava zdarma

pri objednávke nad 50,- €

           

  1. Úvod
  2. Poradňa, články
  3. Horoskop zdravia

Horoskop zdravia 

Dôležitejšie ako kariéra, bohatstvo či láska a úspech sú vaše zdravotné vyhliadky. Bez dobrého zdravia nie je nik schopný čo najlepšie využiť príležitosti ktoré prichádzajú. Každý dom, znamenie a planéta predstavuje určité časti tela a zdravotné podmienky. Aký majú vzájomný vzťah v horoskope, to definuje celkový zdravotný stav. Výkyvy, ktoré pocítite na zdraví pravidelnejšie, sú definované súčasnou tranzitnou pozíciou planét. Mnohé planéty budú v Novom roku pohyblivé a vytvoria jedinečné kombinácie. V horoskope zdravia to dáva férový pohľad, čo možno očakávať v zdraví, ako si ho najlepšie chrániť a liečiť. Netreba zabúdať, že negatívne myslenie a postoje, rôzne emočné záťaže či stres dokážu podstatne zhoršiť zdravie človek aj napriek pozitívnemu postaveniu planét v horoskope.

 

 

BARAN (21.marec – 21.apríl)

Aj keď sa cítite energeticky v poriadku a máte dobrú výdrž, buďte opatrní pred úrazmi a najmä pred popáleninami. Obdobie od 17.1. do 7.3. naznačuje aj možnosť vzniku horúčky alebo zranenia. Celkovo by ste si však mali udržať pozitívny zdravotný stav. Problémy súvisiace s obezitou a žalúdkom by mohli nastať koncom roka v októbri. Občas tohto obdobia sa vyhýbajte infekčnému prostrediu a dbajte najmä na hygienu rúk.

Odporúčané prírodné produkty: lipový čaj a lipová tinktúrana horúčku, bylinné prípravkypre štíhlu líniu, na žalúdočné potiažea na hygienu.

 

BÝK (22.apríl – 21.máj)

Pravdepodobne budete musieť navštevovať dermatológov, okrem toho bude vaše zdravie väčšinou dobré. Váš zdravotný stav bude veľmi stabilný počas marca, ale v priebehu augusta môžete mať problémy so žalúdkom. Ukazuje sa aj možnosť rozvoja či zhoršenia astmy alebo artritídy. Bolo by lepšie z vašej strany prijať predbežné opatrenia a vsadiť na prevenciu.

Odporúčané prírodné produkty: na kožné problémy, žalúdočné potiaže, astmu a dýchacie problémy, artritídu

 

BLÍŽENCI (22.máj – 21. Jún)

Vaše zdravie bude začiatkom roka viac-menej rozkolísané. Môžu sa u vás vyskytnúť problémy súvisiace s pokožkou, tráviacim traktom alebo sa ukážu nejaké neurologické problémy. Od 3.3.  do 9.5. vás môžu potrápiť problémy s nohami alebo kolenami. Zhoršené zdravie predstavuje prekážku v každodennom živote a od októbra by ste mali byť opatrnejší vo výbere potravín, inak vás potrápi žalúdok.

Odporúčané prírodné produkty: na kožné problémy, žalúdočné potiaže, neurologické problémy, nohy a kolenážalúdočné potiaže.

 

RAK (22.jún – 21. Júl)

Vašou najzraniteľnejšou oblasťou tela počas celého roka bude hrudník. Aj malé preťaženie sa môže odraziť na vašej zdravotnej kondícii. Po zdravotnej stránke koncom októbra pocítite ústup problémov. Saturn môže tiež spôsobiť reumatické alebo ortopedické problémy, takže buďte opatrní. Problémy súvisiace s pokožkou sa môžu rozvinúť. Rozkolísaná nálada bude častejšia, preto meditujte aby ste ovládali svoje emócie.

Odporúčané prírodné produkty: nahrudník, reumatické problémy, kožné potiaže, pre dobrú náladu.

 

LEV ( 22.júl – 22. August)

Nový rok pre vás nemusí začať pozitívne z hľadiska zdravia a môžete mať častejšie bolesti hlavy a problémy súvisiace s očami, žalúdkom a pokožkou. Aj zdravie vášho srdca vyžaduje istú pozornosť. To je čas, aby ste sa vyhli mastným a ťažkým jedlám, inak budú nepríjemné následky. Hladina vápnika môže klesať, nechajte si ju skontrolovať. Bolo by dobré zistiť aj hustotu kostnej hmoty. Tehotné ženy by mali byť v tomto roku opatrnejšie.

Odporúčané prírodné produkty: bolesť hlavy, očné potiaže, žalúdočné problémy, starosti s pokožkou

 

PANNA (23.august – 22.september)

Vaše zdravie nie je celkom v poriadku, v júni a v druhej polovici septembra sa stav zlepší. Nakoniec sa môžete zbaviť aj chronickej choroby. Buďte však opatrní počas marca do začiatku mája, pretože tu by sa mohli vyskytnúť problémy týkajúce sa intímnych oblastí. Je celkom pravdepodobné, že akékoľvek ochorenie, ktoré ste počas tohto roka chytili, si vyžiada dlhšiu liečbu. Pozor aj na chrbát, doprajte si masáže. Ďalšie problémy, ktoré sa môžu ukázať, súvisia s ekzémom, žalúdkom, kolenami a kĺbmi.

Odporúčané prírodné produkty: intímna oblasťkožné problémy, žalúdok, kĺby a chrbát

 

VÁHY ( 23.september – 23.oktober)

Postavenie planét pre Nový rok nie je veľmi optimistické a mali by ste mu venovať dostatok pozornosti. Problémy v močovom trakte by mohli spôsobiť nepríjemné pocity a bolesť. Mali by ste byť opatrní najmä pri vašej strave a vyhýbať sa cukru čo najviac. Je tu tiež možnosť, že vás potrápi kameň v žlčníku. Máte piť veľa tekutín, dodržiavať zdravú výživu a životný štýl. Vaše zdravie sa zlepší v posledných mesiacoch roka.

Odporúčané prírodné produkty: močové cesty, žlčník

 

ŠKORPIÓN (24.oktober – 22.november)

Vaše zdravie zostane väčšinou stabilné a udržíte si jeho dobrú kondíciu. Vaša energetická hladina tiež bude dostatočne vysoká. Avšak niektoré negatívne vplyvy planét naznačujú možnosť vzniku periférnych ochorení, ako sú niektoré kosti, píšťala, ale hrozia aj ich prasknutia. Vyhnite sa korenistým jedlám a dodajte telu viac vlákniny. Mali by ste byť tiež pokojnejší, nerozčuľovať sa , predídete tak vysokému krvnému tlaku, Zmeňte sedavý životný štýl a buďte aktívnejší v športe.

Odporúčané prírodné produkty: kĺby a kosti, krvný tlak

 

STRELEC (23.november – 21. December)

Zdravie bude trochu rozkolísané a možno budete musieť neustále bojovať s tráviacimi a dermatologickými problémami. Aj starostlivosť o srdce bude veľmi dôležitá. Bolo by dobré, aby ste sa dopracovali k cvičeniu a dbali na spaľovanie kalórií. Vsaďte na zdravú výživu a vyhýbajte sa fastfoodom čo najviac. Uprednostňujte domáce jedlá. Problémy s dolnou polovicou tela, ako stehná a boky môžu tiež pretrvávať. Mali by ste sa vyhnúť dlhodobému státiu.

Odporúčané prírodné produkty: tráviace potiaže, kožné problémy, srdce, stehná, boky a kĺby

 

KOZOROŽEC ( 22.december – 20.január)

Bolesť kolena a dermatologické problémy vás môžu aj v tomto roku obťažovať. Potrebujeme viac starostlivosti o svoje zdravie hneď v úvode Nového roka. Buďte zvlášť opatrní, ak ste obézni a snažte sa zbaviť nadbytočných kilogramov. Ak sa ukážu niektoré ortopedické problémy, vyhľadajte lekára a nič neodkladajte. Od júna do konca augusta sa môže objaviť aj chvenie rúk, astma, poruchy zmyslov alebo kožné problémy.

Odporúčané prírodné produkty: kolená, kožné problémy, pre štíhlu líniu, ortopedické problémy, astma.

 

VODNÁR (21.január – 19. Február)

Jupiter vás obdarí pozitívnym vplyvom na zdravie zhruba do októbra. Zmierňuje aj akýkoľvek negatívny vplyv iných planét. Niektoré neduhy sa aj napriek tomu môžu ukázať. Možno sa budete musieť chrániť pred problémami súvisiacimi so žalúdkom, pokožkou, trávením, otravami a krvným tlakom. Svaly vás potrápia od polovice augusta do polovice septembra. Celkovo by ste sa mohli tento rok cítiť leniví.

Odporúčané prírodné produkty: trávenie a žalúdočné potiaže, pokožka, krvný tlak, bolesť svalov

 

RYBY ( 20.február – 20.marec)

Obdobie do októbra vyžaduje opatrnosť z hľadiska problémov súvisiacich so žalúdkom, krvným tlakom a pokožkou. Musíte tiež pracovať na prevencii obezity, telesnej slabosti, žalúdočných problémov, bolesti chrbta a problémov so sluchom. V tomto roku je pravdepodobná aj nejaká infekcia. Ak ste starší, viac dbajte na správnu stravu, možno by bolo dobré dať si vyšetriť hladinu železa, vápnika a vitamínov.

Odporúčané prírodné produkty:  trávenie a žalúdočné potiaže, pokožka, krvný tlak,preštíhlu líniu, bolesť chrbta a svalov

 

   

 

zdroj: časopis Liečiteľ

Získajte viac info a nič vám neunikne:)
KDE NÁS NÁJDETE

 Cesta do Rudiny 1098
         Kysucké Nové Mesto
         024 01

  Po - Pia 9:00 - 14:00

 

PRE ZÁKAZNÍKOV

        

 info@bylanka.sk

  0948 647 615
      Po - Pia 9:00 - 14:00
VŠETKO O NÁKUPE

  Poštovné nad 50 € zdarma
  Osobný odber zdarma

   

© 2017-2020 Bylanka.sk obchodík plný zdravia
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.